Lektorzy/Trenerzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i nauczyciele. Posiadają oni najwyższe kwalifikacje, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Profesjonalizm oraz gwarancja dobrze przeprowadzonych zajęć wynika stąd, że nauczyciele pracujący w jasielskim oddziale LEONARDO SCHOOL to absolwenci studiów kierunkowych, którzy przeszli specjalistyczne kursy, zdobywając akredytację Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School. Ponadto regularnie uczestniczą w szkoleniach, prowadzonych przez autorów metod, którymi nauczamy. Dlatego każde spotkanie z dziećmi jest skrupulatnie zaplanowane i opiera się na wykorzystywaniu około 660 pomocy dydaktycznych.

Stworzyliśmy zespół składający się z ludzi pracowitych, pełnych pozytywnej energii, kreatywnych, nieustannie doskonalących swoje umiejętności. Dzięki temu zajęcia z naszymi lektorami i trenerami są nie tylko efektywne, ale także wyjątkowo przyjemne

Agata

Lektor Leo English
Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Filologia Angielska na specjalności językowo-kulturowej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie oraz absolwentka studiów magisterskich, także na kierunku Filologia Angielska na Uniwersytecie Rzeszowskim. W wolnym czasie czytam książki oraz aktywnie spędzam czas na świeżym powietrzu.

Dominika

Lektor Leo English
Jestem absolwentką kulturoznawstwa i filologii angielskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Swoje pierwsze doświadczenia w nauczaniu dzieci i młodzieży zdobywałam podczas praktyk studenckich w szkole podstawowej i liceum. Przez 6 lat udzielałam się jako wolontariusz podczas Nocy Kultury organizowanej co roku w Lublinie. Język angielski jest moją pasją, którą pragnę się dzielić z innymi. Uczenie i obserwowanie postępów uczniów daje mi dużą radość. Zainteresowania: książki, podróże, historia starożytna, kultura Stanów Zjednoczonych, zumba.

Karolina

Trener Leo Maniak
Z zawodu jestem polonistą i teatrologiem. Obecnie poszerzam swoje wykształcenie na kierunku grafika komputerowa. Pierwsze doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam podczas praktyk studenckich w szkole podstawowej jako nauczyciel języka polskiego, a następnie prowadząc zajęcia teatralne i recytatorskie w domu kultury. Chętnie wyruszam do miejscowych szkół, organizując warsztaty teatralne. Moją wiedzę i doświadczenie przekazywałam przyszłym nauczycielom i pedagogom, prowadząc zajęcia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi (Wydział Zamiejscowy w Jaśle), a także w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK. Z młodzieżą dzielę się również moją drugą po teatrze pasją – tworzeniem animacji komputerowych.
Dla mnie praca z dziećmi i młodzieżą to najciekawsza, a zarazem najpiękniejsza praca na świecie, ponieważ każdego dnia daje wiele radości i satysfakcji.

Edyta

Trener Leo Maniak, Lektor języka angielskiego
Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły w Krośnie oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi gdzie na kierunku pedagogika zdobyłam tytuł magistra. Ukończyłam studia podyplomowe o kierunku Edukacja Wczesnoszkolna z językiem angielskim.
Pierwsze doświadczenie pracy z dziećmi zdobyłam podczas prowadzenia zajęć dodatkowych w szkołach i przedszkolach z języka angielskiego.
Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji ale także codziennie stawia nowe wyzwania. Jestem osoba o wysokiej kulturze osobistej i doskonale sprawdzam się w pracy z dziećmi, cechuje mnie opanowanie, ale również stanowczość, co bardzo przydaje się w pracy z przedszkolakami. Kładę szczególny nacisk na bezpieczeństwo podopiecznych.
W trakcie pracy jako nauczyciel wychowania początkowego, nauczyłam się przede wszystkim cierpliwości i samodyscypliny.
Moją pasją jest taniec, którą łączę prowadząc zajęcia taneczne będąc instruktorem ZumbaKids

Agnieszka

Lektor Leo English
Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Dzięki studenckim praktykom pedagogicznym oraz późniejszej pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyłam doświadczenie niezbędne w pracy lektora, którym pragnę podzielić się ze swoimi uczniami. Moją pasją jest pomaganie w odnajdywaniu radości w uczeniu się nowych, ciekawych rzeczy.

Ania

Lektor Leo English
Ukończyłam Edukację Przedszkolną i Wczesnoszkolną HNC w Glasgow Clyde College w Szkocji, gdzie mieszkałam przez 14 lat. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu na kierunku Pedagogika specjalna - edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Tytuł Magistra Administracji ukończyłam w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Przemyślu.
Moje doświadczenie z dziećmi zdobyłam pracując jako nauczyciel grupy przedszkolnej w Szkole Kultury i Języka Polskiego w Motherwell oraz podczas praktyk przez 4 lata w przedszkolach w Glasgow. Bardzo lubię pracę w różnych grupach wiekowych, gdyż każdy dzień przynosi nowe wyzwania i nie można się nudzić. Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. W wolnym czasie studiuję, podróżuję, uwielbiam kino i muzykę.

Monika

Lektor Leo English
Jestem absolwentką edukacji wczesnoszkolnej z językiem angielskim PWSZ w Krośnie oraz pedagogiki przedszkolnej. Językiem angielskim byłam zainteresowana od zawsze, dlatego po studiach wybrałam się na program AU-PAIR (opieka nad dziećmi) w Wielkiej Brytanii, gdzie łączyłam pracę
z nauką języka oraz miałam możliwość poznania codziennego życia Anglików.
Swoje doświadczenie jako nauczyciel języka angielskiego zdobywałam w anglojęzycznym przedszkolu w Polsce oraz przez pracę lektora w grupach dziecięcych.
W nauczaniu języka obcego staram się poszukiwać rozmaitych metod, tak aby nauka była przyjemnością oraz stawiam na wzajemny szacunek i dobrą atmosferę w grupie.
Prywatnie lubię podróżować, poznawać nowe miejsca, czytać książki oraz wypoczywać aktywnie

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY